Informovaný souhlas – studie

Krásný dobrý den,

omlouvám se, že Vás ruším, ale rád bych Vám a Vašemu synovi/dceři poskytl poučení, vzhledem k informovanému souhlasu, který obdržel/a ve škole. Jmenuji se Jan Reiser a studuji Fakultu tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy. V rámci diplomové práce jsem se rozhodl provést dotazníkové šetření u žáků devátých tříd ze zásad chování obyvatelstva při mimořádných událostech. Aby se Vaše dítě mohlo dotazníku zúčastnit je třeba, abyste doma vyplnili a podepsali již zmiňovaný informovaný souhlas.

Rád bych Vás poučil, že máte právo odmítnout účast ve výzkumném projektu nebo svůj souhlas kdykoli odvolat bez represí, a to písemně Etické komisi UK FTVS, která bude následně informovat předkladatele projektu.

Pevně věřím, že je vše srozumitelně a řádně popsáno v informovaném souhlasu. Nicméně, kdybyste k IS a výzkumu měli jakékoliv dotazy, neváhejte se na mě obrátit.

Kontaktní email: Jan.Reiser96@seznam.cz

Bud Vám i Vašemu synovi/dceři moc vděčný, když s účastí budete souhlasit. Jak je uvedeno výše, Vy i syn/dcera máte právo účast odmítnout, nicméně mi vaše účast pomůže v cestě za pěknou diplomovou prací. Proto Vás poprosím o společné zvážení.

Přeji Vám krásný den
S pozdravem, Bc. Reiser Jan