Vážení rodiče,

vítám Vás v novém školním roce a přeji nám, aby konečně šlo o rok “normální”. Zahájení školního roku proběhne ve středu 1. 9. v 7.55 h. před školou, pak se přesuneme do třídy (do 8.45), kde proběhne testování (pokud jsou žáci očkovaní, již otestovaní, nebo v pocovidovém období, prosím o písemné potvrzení, další testy proběhnou 6. a 9. září). Obědy budou vydávány od 10 hodin, další záležitosti ohledně stravování již řešíte s paní hospodářkou. Čtvrtek a pátek bude věnován třídnickým pracím, končit budou žáci v 11.40 h. Od 6. září bude probíhat výuka dle rozvrhu. V úterý a ve čtvrtek mají žáci odpolední vyučování do 15.25 h., v ostatní dny se končí ve 13.30 h.

Z důvodu kontroly osobních údajů prosím o vyplnění dotazníku do pátku 3. 9. (obdrží 1. 9.).

Provedeme kontrolu zdravotní způsobilosti, žáci budou informováni, komu platnost končí. Prosím o urychlené potvrzení lékařem a odevzdání (obdrží 1. 9.).

V online pokladně by mělo být 600 Kč (většina žáků má i více).

Prosím o zajištění šatní skříňky zámkem a nákup sešitů a dalších kancelářských potřeb (lepidlo, nůžky!!!). Pracovní sešity hradí škola.

Přeji Vám hezký zbytek týdne a úspěšný školní rok

Drahorádová

Comments are closed.